.

.

GemSpirations Sterling Silver CZ Brilliant Halo Ringing Ring

GemSpirations Sterling Silver CZ Brilliant Halo Ringing Ring

DEN 303.84

Износот
Това е достапна

Кажете her таа е твојата loveубов, твојот свет, твоето сè со оваа пенлива кубна цирконија во амбиент за ореол. Бидејќи нема ништо романтично да плаќате премногу за фино сребрен накит. Стерлинг Сребрен CZ брилијантен прстен за ангажман на ореол : Стерлинг Сребрен Кубик Цирконијангинџент Рингбрилијантен тркалезен центар Стоунхало Фрамелер повеќе.

За стоката

Слична стока во категоријата