.

.

Главните места се однесуваа на линеарната галерија wallидна рамка за слики, рустикална сива боја

Главните места се однесуваа на линеарната галерија wallидна рамка за слики, рустикална сива боја

DEN 415.84

Износот
Това е достапна

Покажете ги омилените фотографии, отпечатоци или уметнички дела со 14x18 инчи, изменети на рамка за слика од рустикална галерија од 11x14 инчи 0,5 ”. Оваа рамка може да има фотографија од 11x14 инчи или уметнички дела со мат, или може да има фотографија или уметнички дела од 14x18 инчи без душек. Рамката е подготвена за виси wallидови и може да се користи или хоризонтално или вертикално. Достапно во повеќе димензии за да ви помогне да изградите галерија со колаж со фотографии или уметнички дела во која било просторија од вашата куќа или канцеларија. Користете ги овие рамки за фотографии дома за да креирате свој приказ на wallидови или уметничка галерија или дајте подароци за празници, родендени, училишни проекти, годишнини, домаќинства и многу повеќе. Одлично за слики од дијаманти, фотографии од тимски спорт, детски уметнички проекти, подароци или градење галерија со фотографии на семејство wallидови. Главните мрежи 14x18 инчи се однесуваат на 11x14 инчи 0,5 ”Рустикална галерија со големина на слика - рамка за рустикална 0,5” галерија има една фотографија од 11х14 инчи или уметнички дела со мат, или држи една фотографија или уметнички дела од 14х18 инчи без МАТ . Разновидна - Рамката на сликата вклучува вградена во вградена вградена во вградена во вградена во вградена во вградена вградена во изградена во вградена во вградена во вградена во вградена во вградена во вградена во изградена вградена во изградена во вградена во изградена вградена во вградена рамка за вградена во вградена во Хардвер што овозможува да висат вертикално или хоризонтално . Трајлив материјал - Рамката е конструирана од здрав квалитет произведено дрво со рустикален финиш. Вклучени се и исечени бели душеци и стакло . Вклучено . Wallид виси - Забележете дека рамките од 14x18 инчи се за висат wallидови . Повеќекратна употреба - Достапно во повеќе големини за да ви помогне да изградите галерија со колаж или уметнички дела со вашите богатства на фотографии во вашите Спална соба, дневна соба, семејна соба, канцеларија, кујна или бања .. Дизајн на дополнителни карактеристики : Рустикална галерија од 0,5 ”14x18 инчи Мета рамка за слика . Квалитет : Издржлива, рамка во стилот на галерија. Стаклото има цврста табла што ќе ви помогне да ја задржите вашата фотографија на место . Материјал : Конструиран од MDF композит (притиснато дрво/фиберборд) и полиран стаклен фронт што дава јасен преглед на вашата фотографија . Користете и приказ : Совршен за 11x14 Инч слика или уметност со мат, или слика од 14x18 инчи или уметност без душек. Вклучува закачалки за триаголник на грб за да висат хоризонтално или вертикално . Надворешна димензија : 14.6x18.6 ”(мерење на надворешната рамка) . Стаклото е лесно отстранливо . Вклучено е вклучено и бело украсено исечено.

За стоката

Слична стока во категоријата