.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара Паулина Скулптурирајќи ја контурата Вашитбанд, средно издигнување Jeanенски жени

Фармерки со Софија од Софија Вергара Паулина Скулптурирајќи ја контурата Вашитбанд, средно издигнување Jeanенски жени

DEN 399.68

Износот
Това е достапна

Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прават да се чувствувате сигурни да носите нешто што апсолутно го сакате. Истегнување тексас со вознемирувачки детали од фармерките Софија од Софија Вергара ви дава дополнителен предност на стилот со ласкави резултати. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : la mezclilla ela¡stica y los detelles desgastados de sofia jeans de sofia vergara te dan un un un un un un ed edicional con резултати од фаворитите. Ексклузивен en. Приближно. Измалени мерења на моделот : Висина : 5 "10", половината : 26 ", биста : 33", колкови : 36 "/medidas aproximadas de la modelo : estatura : 5'10", Cintura : 26 ", Busto : 33", Caderas : 36 ". Омилен модел е носење со големина 4/la Modelo Viste Una Talla 4. Прибл. In Seam : 30 " /largo de Enterepierna aproximado : 30". Висок пораст; тенок вклоп; потресени детали/Цинтура Алта; ajuste delgado; detalles desgastados. Затворање на три копчиња со поштенски мува; Јамки за појас/Цирер де Трес Ботони Кон Крелалера; Презилис пара Цинтура. Стајлинг со 5 џеб со метални навртки за потпишување; депонирана лепенка за потпишување на задниот десен половината/диета ± o de 5 bolsillos con remaches metã¡licos ексклузивс; Parche con la firma en lier en la parte posterior derecha de la cintura. Зошто ќе го сакате : Образете го вашиот изглед и стил со тексас на истегнување и потресено детали. Lивечкиот изглед е тука за да остане! A¡el изгледа неформално esta¡ Aquã para Queveard!. 59% памук/35% полиестер/3% вискоза/3% еластан/59% алгода работеле/35% полиа © стери/3% вискоза/3% еластано. Машина за перење/лавадо а ма -кукина. Увезено/де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара Високиот пораст потресени фармерки за жени/фармерки де Цинтура Алта и Деспадо, Де Софија, фармерки де Софија Вергара.

За стоката

Слична стока во категоријата