.

.

Супер Говедско Месо На Стела и Чуи, Без Жито Замрзната Сува Храна За Кучиња, оз

Супер Говедско Месо На Стела и Чуи, Без Жито Замрзната Сува Храна За Кучиња, оз

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Стела послужете како што е или рехидрирајте со додавање вода. Формулиран за да ја имитира природната исхрана на кучињата. Целосната и урамнотежена исхрана е зајакната со пробиотици за да помогне во здравото варење. Никогаш не содржи зрна, глутен, полнила, вештачки конзерванси или бои.

За стоката

Слична стока во категоријата