.

.

Земјиште О'Лекс сите природни крем за камшикување, квартал

Земјиште О'Лекс сите природни крем за камшикување, квартал

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Land-O-езерото млеко, свежо тешки крем за камшикување е хранлив начин да се направи секое јадење повкусно. Семејствата знаат дека Land-O-езерата е доверлив бренд за квалитет, свежина и хранлива добрина. Land-O-езерото млеко, свежо тешки крем за камшикување се доставува од фарма до фрижидер и секогаш се држи до највисок стандард. Камшикување крем, тежок. Свежо. Нашите земјоделци не ветуваат никакви вештачки хормони за раст. Не е прикажана значителна разлика во млекото од кравите третирани со вештачки хормон за раст RBST и не -RBST третирани крави. Како вашата доверлива млекара, ние сме страсни за чистотата на нашите креми. Затоа го држиме нашиот крем до највисок стандард. Нашите земјоделци ветуваат дека никогаш нема да користат вештачки хормони за раст, исто како што ветуваме дека секогаш ќе испорачуваме квалитетни млечни производи од фарма до фрижидер. Додадете го нашиот богат крем за камшикување на сите ваши омилени рецепти. Обидете се со целата наша земја на езера производи од млечни производи. Коментари? 1-800-395-7004. Одделение A. пастеризирана.

За стоката

Слична стока во категоријата