.

.

Уникатен разбој гауди естела килим зелена беж 8 'тркалезна геометриска модерна совршена за трпезарија влезна соба за кревет деца соба соба

Уникатен разбој гауди естела килим зелена беж 8 'тркалезна геометриска модерна совршена за трпезарија влезна соба за кревет

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Апстрактните и природните светски мотиви на килимите за колекција Естрела ќе додадат прскање на боја и возбуда во вашиот дом. Доаѓајќи во широк спектар на обрасци, има нешто за сите во оваа колекција. Без разлика дали вашата предност е тркалезен килим, тркач или традиционален килим од 5 x 8, секој е карактеристичен и сигурно ќе ја активира секоја просторија. Зелена/8 '0 x 8' 0 круг. Полипропилен. Машински изработени. Област килим. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,5 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

За стоката

Слична стока во категоријата