.

.

Чудо девојки девојки руно се повлекуваат на џогери, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки руно се повлекуваат на џогери, големини 4- & плус

DEN 367.68

Износот
Това е достапна

Ажурирајте ја нејзината обична колекција за положување со овие покачени џогери од руно од Wonder Nation. Со нивната мека мешана ткаенина и трендовски бои, овие панталони за влечење се суштински додаток на нејзината гардероба со ладно време. Ултра удобна за која било од нејзините дневни активности, тие без напор се мешаат со нејзините омилени маици и дуксери. Или, спарете ги со спојувањето на чудо на нација на чудо на нација за симпатичен, координиран изглед. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина од руно; Еластични манжетни. Девојките руно се повлекуваат на џогери од Wonder Nation.

За стоката

Слична стока во категоријата