.

.

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Симплистичкиот дизајн на знакот му овозможува непречено да се меша со разни стилови на ентериер, што го прави разноврсен додаток на кој било простор . знакот е направен од висококвалитетни материјали, обезбедувајќи ја неговата долговечност и отпорност на абење и солза . знакот е дизајниран за Поставување на таблети, но исто така вклучува и вграден механизам за виси, што ви овозможува лесно да го монтирате на wallид.

За стоката

Слична стока во категоријата