.

.

Como Blu Women'sенски атлетичар без ракави со џебови

Como Blu Women'sенски атлетичар без ракави со џебови

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Симпатична и удобна ромпер од Комо Блу ​​е вечен избор за секоја авантура. Едноставно и стилски со тренд на атлетизмот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. ИНСЕАМ : 3 ". Опуштено вклопување. Повлечете го стилизирањето. 2 предни џебови. Деколте за лажичка; еластична лента за половината со влечење; рамна текстура на ребра.

За стоката

Слична стока во категоријата