.

.

Главни летни акрилични поделени правоаголни послужавник, сина

Главни летни акрилични поделени правоаголни послужавник, сина

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Додадете малку забавен стил во вашата летна забавна колекција за сервиси со главните летни акрилични поделени послужавник за сервисирање. Serveware прави многу повеќе отколку само да држите храна! Послужете ги парчињата олеснети да се забавувате во стил, давајќи ви забавен координиран таблата што нуди максимална убавина со минимален напор. Светлите и смели летни бои во оваа акрилна поделена послужавник за сервисирање е модерен изглед кој ќе комплиментира на секоја табела. Овој дизајн е совршено прилагоден за летна забава, забавни тематски забави и координати со вашите други резерви на летни забави. Поделената послужавник за сервисирање е гордо направена БПА бесплатно и е составена од 100% акрилен материјал. Главната летна акрилна лента за сервисирање е достапен во 4 различни отпечатоци за кои сигурно ќе ви го осветли денот. Главната акрилик поделена на сервис се одликува со дарежлива големина со должина од 15,55-инчи со ширина од 5,75 инчи со висина од 2 инчи, што е совршено за лето за одмор и служење на свежо овошје, свежи зеленчуци, закуски со големина на залак, разни ореви, бонбони, Натопи, сирење, крекери и многу повеќе. Поддршката за правоаголник на главните теми се прави со лесна издржливост на акрилна пластика што му овозможува да биде цврста и издржлива, отпорна на чипс и гребење, и машина за миење садови безбедна за лесно расчистување. Кога не се користи за намена, послужавникот за сервиси може да се користи како декоративно парче таблета за вашата кујна, трпезарија или подарок. Главните теми ве покриле ако барате трајни, забавни опции за сервисирање за вашите скари во задниот двор, семејни собири, излети или секојдневна употреба. Купете го целиот избор на летни артикли по главни места или намалете ги дополнителните опции по боја. Пополнете ја поставката за табели со нашиот координативен софтвер за пијалоци и садови за вечера достапни во продавниците. Главните летни акрилични поделени правоаголни послужавник, сини светли летни бои нудат забавен и модерен изглед. Машината за миење садови безбедна за удобно чистење. БПА бесплатно. Отпорен на дамки и мирис. Направено со лесна и издржлива акрилна пластика. Трајниот послужавник за сервисирање на правоаголник е идеален за секојдневна употреба во затворен простор и на отворено. Купете ја целата колекција на координирање на опции за пијалоци и вечера во летните селекции по главните мрежи. Димензии : должина од 15,55 инчи со ширина од 5,75 инчи со висина од 2 инчи. Правоаголен акрилик поделен послужавник за сервисирање. Достапно во 4 различни опции за печатење. Предметот за подароци и ставка за украси. Не за употреба во микробранова, рерна или замрзнувач. Име на колекцијата : Главни летни и летни забавни. Увезени; Направено во Кина.

За стоката

Слична стока во категоријата