.

.

Arrow® Bss6 - Супер Бавно Лепак Стапчиња, Пакет

Arrow® Bss6 - Супер Бавно Лепак Стапчиња, Пакет

DEN 277.60

Износот
Това е достапна

Имате леплива самодоверба на вашите раце? Стапчињата со лепак со стрелки се одговорот. Тие се направени од најквалитетни нетоксични лепливи формули на располагање. Ова 24 пакување Супер Стапчиња За Лепак За Бавно Поставување се лесни за работа. Тие се оптимизирани За стрелка лепак и, но ќе работат добро со повеќето други лепак брендови. Пакет од 24. Компатибилен СО TR550(TM), TR400 DT (TM) лепак s & TR400 WS лепак комплет. 4" Л х 1/2 " диа. Брзина-оптоварување главен/ноктите песна систем. Вградениот прозорец покажува преостанати спојници. Лесно ракување со 1 рака. Антислип рачка. Автоматскиот сон и прекинувачот за вклучување/исклучување го максимизираат животот до 6 месеци.

За стоката

Слична стока во категоријата