.

.

Неонски Ѓердан Со Монистра Нараквица Со Топчести Синџири Додатоци За Фустани За Забави

Неонски Ѓердан Со Монистра Нараквица Со Топчести Синџири Додатоци За Фустани За Забави

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Феливориел од пазарот На Џојбај.Опис r. r. предметот е едноставен дизајн пластичен ѓердан од мушка специјално дизајниран за носење жени. Со исклучителен дизајн и висок квалитет, особено неонска боја, тој е совршен за секоја дама и за секојдневно носење или облека за забави. Совршен подарок за жени или девојки што ќе и донесе добро расположение. Погоден за ретро, 70-ти, 80-ти тематски фустан, забава за танцување, костим за облекување, неонска забава, тематска забава.R. r. Функцијаr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Пластика.р. - должина На Главниот синџир : 80см.р. - со исклучителен дизајн и висок квалитет, посебна неонска боја.р. - совршено е за секоја дама и за секојдневно носење или забава.р. - Совршен подарок за жени или девојки што ќе и донесе добро расположение.р. - Удобно, не бледнее, можете да бидете сигурни во носењето.р. - Погоден За ретро, 70-ти, 80-ти тематски фустан, забава за танцување, костим за облекување, неонска забава, тематска забава.р. со исклучителен дизајн и висок квалитет, особено неонска боја. |Совршено е за секоја дама и за секојдневно носење или облека за забави. / Совршен подарок за жени или девојки што ќе и донесе добро расположение | |Удобно, не бледнее, можете да бидете сигурни во носењето. |Погоден за ретро, 70-ти, 80-ти тематски фустан, забава за танцување, костим за облекување, неонска забава, тематска забава.

За стоката

Слична стока во категоријата