.

.

Без граници на јуниори за џемпери

Без граници на јуниори за џемпери

DEN 239.84

Износот
Това е достапна

Оваа џемпери за граници на цевки е симпатична едно парче со безжичен дизајн-совршен за дневни денови дома или облечена со вашите омилени потпетици и накит за изјава за забавен ноќен одмор. Изработена во удобна ткаенина со малку истегнување, овој џемпери има предна влечење за да се прилагоди за совршено вклопување. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок. Деколте : без ремен. Затворање : Стил на влечење. Ракави : без ракави. Карактеристики : вратоврска за влечење; Контрастни ленти на нозе. Скокачи на јуниори од време и Тру.

За стоката

Слична стока во категоријата