.

.

Зачекори мојот сопствен сет за игра на скара

Зачекори мојот сопствен сет за игра на скара

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Мојата сопствена игра за играње на скара ќе го воодушеви вашиот мал господар на скара со својот врв на скара што навистина се отвора. Исто така, доаѓа со звучни ефекти што прават да изгледаат како тие навистина да готват. Овој преносен сет за игра може да се земе насекаде и е лесно да се чува кога не е во употреба. Се одликува со двојки врати што можат да се отворат за чување предмети. Сет за играње на ова дете прави електронски звук на печење што ќе го возбуди вашето малечко. Повикува многу малку собрание и работи на две батерии АА. Чекор2 Мој сопствен сет за игра на скара : Сет за преносни игра може да се земе насекаде. Двојни врати се отворени за реална игра и може да се користат и за складирање на други делови од сетот за игра. Карактеристики на електронски звуци за печење и 2 копчиња за кликнување што ќе го воодушеват вашето дете. Потребно е собрание. Бара 2 батерии АА (не се вклучени).

За стоката

Слична стока во категоријата