.

.

Каролини Богатства Ss8944pw Златен Ретривер Декоративна Платнена Ткаенина Перница, 12h x16W, повеќебоен

Каролини Богатства Ss8944pw Златен Ретривер Декоративна Платнена Ткаенина Перница, 12h x16W, повеќебоен

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Каролини Богатства SS8944 PW1216 Златен Ретривер Декоративна Платно Ткаенина Перница, 12h x16 W, разнобојни Златен Ретривер Декоративни Платно Ткаенина Перница. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

За стоката

Слична стока во категоријата