.

.

Серија за елитни колекции # Фанданго

Серија за елитни колекции Фанданго

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Фатете ја акцијата на WWE Superstars со оваа елитна фигура за колекција! Одликувајќи се со една од најголемите личности и шампиони на WWE, оваа смела и шарена фигура е подготвена да го искористи хаосот веднаш од кутијата! Слика има луксузна артикулација, детален израз на карактер, автентична облека за прстен и иконски додатоци. Добијте ги сите фигури за колекција на WWE Elite и оставете ги собирањето и битките да започнат! Секој се продава одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да се разликуваат. WWE Elite Collection Series # 61 Fandango : Age Range : 8 години и повеќе. Одликувајќи се со една од најголемите личности и шампиони на WWE, оваа смела и разнобојна фигура на елитната колекција е подготвена да направи хаос веднаш од кутијата! . Карактеристики Делукс артикулација, детален израз на карактер, автентична облека за прстен и иконски додатоци. Добијте ги сите фигури за колекција на WWE Elite и оставете ги битките да започнат! . Совршено за навивачите на WWE Universe и собирање!.

За стоката

Слична стока во категоријата