.

.

Тајни богатства женски и жени плус нео традиционален трепет ракав PJ

Тајни богатства женски и жени плус нео традиционален трепет ракав PJ

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Воведување на традиционалниот трепет на тајните богатство, поставен во прекрасна ткаенина на рајонски спандекс. Тоа е совршена мешавина од стил и удобност. Оваа пижама е ажурирана со пократок инсејм и нежен трим на чипка од медалјон. Со четири убави отпечатоци од ова ќе стане едно од вашите омилени нови додатоци во вашата гардероба за облека за спиење.

За стоката

Слична стока во категоријата