.

.

Сребрени фармерки копродукции за машка Крег Лесно вклопување фармерки, големини на половината 28-44

Сребрени фармерки копродукции за машка Крег Лесно вклопување фармерки, големини на половината 28-44

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Bootcut фармерки со темно индиго плакнење сребрени фармерки копродукции машки Крег Лесно вклопување фармерки фармерки од половината на половината - лесен и удобен, Крег седи на половината и има дополнителна просторија во седлото. Тој е дизајниран во тексас за истегнување на перформансите со крајна флексибилност и подвижност за момци кои секогаш се во движење. Овој пар се мие со темна сенка на индиго со рачно пескарење, обрасци за размахване и густо зашивање на контраст. Завршено со испробана нога за подигање . седи на половината со лесен колк и бутот. Деним за истегнување на перформансите со крајна флексибилност и подвижност. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 19,5 "Отворање на нозете, 30/32/34" ИНСЕАМИ.

За стоката

Слична стока во категоријата