.

.

Febreze Car Odor елиминирајќи го освежувачот на воздухот, стекнете броење на ветрето од месечината

Febreze Car Odor елиминирајќи го освежувачот на воздухот, стекнете броење на ветрето од месечината

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Патници на миризливи и торби за брза храна можете да ги извадите од вашиот автомобил, но нивните мириси сè уште ве бркаат низ градот. Удирајте го на работ на тротоарот со клипови за вентилатори во февруари и елиминирајте ги мирисите заробени во вашиот автомобил, миниван или камион за сладолед. Овие мали освежувачи на воздухот за автомобили имаат неверојатни блокатори на мирис и елиминатори на мирис кои ги отстрануваат сите оние смрдеа и мириси изградени од вашите најдолги, највесни денови. Едноставно притиснете го клипот на отворот цврсто додека не го слушнете кликнете за да го активирате мирисот, а потоа кликнете на вашиот вентил за автомобили и возете без смрдеа за цели 30 дена. Значи, освежете го вашето возење и дишете среќно, без разлика каде ве одведува патот. Сакате остатокот од вашиот живот како без мирис како вашиот автомобил? Земете ги свежите вибрации дома со светилници за воздух на воздухот во февруари. Febreze мирис на автомобил со елиминирање на освежувачот на воздухот, стекнувањето на броењето на Moonlight Breeze 2 ги елиминира мирисите на автомобилот заробени во ткаенината на вашиот автомобил и отворите за воздух. Лесно за активирање : Притиснете го клипот на отворот додека не го слушнете кликнете. Чистете мириси на автомобили 30 дена за да го задржите вашиот карпул со мирис на карпул. Прилагодете го интензитетот на мирисот на вашиот пат од ниско до високо. Ние не користиме фталати, формалдехид или запаливи горива како состојки кога го правиме февруари.

За стоката

Слична стока во категоријата