.

.

Кујна чаша истурете над конус, црна црна боја

Кујна чаша истурете над конус, црна црна боја

DEN 271.84

Износот
Това е достапна

Рачно подгответе чаша истурете го кафето со овој конус од 2 чаши. Едноставно додадете го вашиот стандарден филтер за конус во форма на клин и основа и истурете бавен, постојан проток на вода над креветот на кафе. ? Модел на ребра за контролиран и постојан проток за оптимален вкус и екстракција? Направено од витрифицирана керамика за да се спротивстави на боење, чипување и пукање. Машина за миење садови безбедна? Балансиран вкус со керамичката конструкција за да помогне во одржувањето на температурата на водата.

За стоката

Слична стока во категоријата