.

.

Декопак Роденденска Торта Топер - Дизни Принцеза-Еднаш Одамна

Декопак Роденденска Торта Топер - Дизни Принцеза-Еднаш Одамна

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Декопак Роденденска Торта Топер. Додадете ја оваа декорација на тортата во дизајнот на тортата На Принцезата На Дизни за среќен крај таа никогаш нема да заборави. Роденденска Забава. Пепелашка, бел и Аурора фигурини. Храна безбедна пластика. Одлично по прославата игра вредност. Нарачајте ја вашата торта во вашата локална Пекара.

За стоката

Слична стока во категоријата