.

.

Јахмол Корсаж На Зглобот За Свадба, Комплет од 2, Цветни Корсажи На Зглобот За Мајка На Невестата Младоженец, Цвет На Зглобот Со Синџир Од Роза Бисер За Женска Забава

Јахмол Корсаж На Зглобот За Свадба, Комплет од 2, Цветни Корсажи На Зглобот За Мајка На Невестата Младоженец, Цвет На Зглобот

DEN 415.68

Износот
Това е достапна

Описи : . 100% Сосема Нови Рачно Изработени Ракотворби. Материјал : Свила И Сатен, Полиестер Вештачки Цвет Фабрика, Симулирани Бисери. Апликација : За Невеста, Деверуша, Свадба. Употреба : Совршен како подарок и погоден за носење на банкети, забава, враќање дома, церемонија, годишнина, фестивалски забави итн.. Прекрасен Дизајн, Мода и добро се совпаѓаат со сите видови облека. Боја : Светло Сина, Шампањ, Црвена, Сина, Бела, Виолетова, Бургундска, Розова, Корејска Розова, Портокалова, Темносина, Црвена, Морнарица, Светло Зелена, Млечно Бела, Светло Жолта, Бела Розова, Бледо Виолетова, Бела Слонова Коска, Крем, Езеро Сина, Сафир Сина, Светло Виолетова, Беж, Сафир, Зелена, Длабоко Виолетова, Жолта, Слонова Коска. Карактеристики : . 1. Елечето на зглобот во европски и Американски стил е нагласено со декорација во свила и сатен. 2. Комбинирајќи ги елементите на украсите и свилениот и розовиот сатен, елечето на зглобот е едноставно, но елегантно. 3. Многу убава свадба партија материјали. Забелешка : бојата на вистинските ставки може малку да варира од горенаведените слики поради различен компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. Вклучен Пакет : . 2 х Детали За Пакетот Цвет На Зглобот : Комплет Од 2 Цвеќиња на Зглобот. Корсаж на зглобот со панделки и бисерен синџир, лесен за носење, удобен и цврст, одговара на повеќето големини на зглобот. Прилики : Совршен За секоја пригода како за деверуши, мајки, жени на свадба, погоден за секоја тематска свадба како рустикална, бохо, француска, земја итн, или матурска, фестивали, матурска ноќ, плажа, слика, реквизити за фотографии итн. Флексибилен Погоден : прекрасна рачно изработена, Погодна за невеста,деверуша, мајки и баби на невестата и младоженецот на свадбена церемонија, исто така одговара на прославата за враќање дома или други свечени прилики како што се. Добар Декор За Облека : Погоден За невеста, деверуша, роденденска забава и други специјални прилики и свечени прилики, рачен цвет на танцови сестри и убаво се совпаѓа со бутониерата, за матурска свадбена забава, зачудувачки многу и сјај меѓу луѓето, одличен комплимент. Забелешки : овие вештачки цвеќиња се рачно изработени ве молиме разберете дека големината може малку да варира и може да има мала разлика во бојата помеѓу различни бои. Може да има малку деформација за време на ракувањето, складирањето и транспортот. Ве молиме прилагодете ги цвеќињата за да ги вратите нивните форми откако ќе ги добиете. Ако има прашина на производот, ве молиме нежно издувајте ја прашината со ладен воздух од фен за коса или избришете ја со сува хартиена крпа.

За стоката

Слична стока во категоријата