.

.

Денот на дамите без шоу; Кул, пакувајте

Денот на дамите без шоу; Кул, пакувајте

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Овој 2 пар пакет на Денот на мајката без шоу чорапи нема да предизвика да се стопи срцето на секоја жена. Удобни и дишење, тие се совршени да се спарат со вашата најубава облека. Виолетовите кикирики со Snoopy Purple Easy-Can-For Material е машината што може да се мие; Направени со рециклирани влакна; Совршен за дома, патување, работа и училиште; Големината 4-10 најмногу се вклопува. Лесно за нега-за-материјал-машина што може да се пее. 98% полиестер, 2% спандекс, направен со рециклирани влакна. Совршен за дома, патување, работа и училиште. Големината 4-10 најмногу се вклопува.

За стоката

Слична стока во категоријата