.

.

Aukfa 7.5ft Вештачко новогодишно дрво Божиќно дрво, новогодишни елки со преклопени цврсти метални нозе и пред-стринг LED светла совршени за украси за внатрешни и надворе?

Aukfa 7.5ft Вештачко новогодишно дрво Божиќно дрво, новогодишни елки со преклопени цврсти метални нозе и пред-стринг LED светла

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Оваа вештачка новогодишна елка исечена со 400 топли бели светла што создаваат силна празнична атмосфера. Совети за 7,5ft 1399 и дијаметар од 54 "Направете го ова дрво да изгледа малку масно и многу грмушка, сепак, како што е типови на шарки, секоја гранка може брзо да се спушти во сопствената позиција, така што е лесно да се исцрпи оставајќи повеќе време за расположи за одмор . Што е уште повеќе, материјалот на оваа смрека е отпорен на оган и не-алергичен што можете да го поставите каде и да сакате. Патем, како што користиме метални штандови наместо ефтини пластични, зелените можат да ви служат долго време карактеристики : Природна животна привлечност : Оваа новогодишна елка нуди извонреден реализам. Со 1399 совети со индивидуално стокмено гранки, ова цело тело е исто толку шармантно како вистинската работа. Едноставно поставување и складирање : Погодни гранки со шарки со пред-строги светла користат Power Connect за полесно склопување за полесно склопување за полесно склопување за полесно склопување и расклопување. Светлосни врски се прават преку центарот на пол, без непријатни жици или приклучоци за прицврстување. Трајна издржливост : изградена за да издржи многу празници со својата цврста метална основа и 650 LED светла. Нашиот светлосен систем ви овозможува да се менувате од топло бело во мулти -Бој со 10 различни функции. Нашите игли тестирани со време се отпорни на оган и не-алергични. Идеална големина : Дрвото е високо 7,5 стапки и 47 инчи во дијаметар во основата. За својата најгласна и целосна форма, планирајте да одвоите 45-60 минути за да ја обликувате висината на дрвото : 7,5 метри Дијаметар : 47,24 „Совети : 1399 Совети LED : 400 парчиња картон Големина : 45.28* 11.81* 11.42 " GW : 14 KG NW : 13kg aukfa 7,5ft Вештачко новогодишно елка, борово дрво, новогодишни елки со преклопени цврсти метални нозе и 400 LED светла пред-жица, совршени за украсување на празнични и надворешни празници, зелена боја.

За стоката

Слична стока во категоријата