.

.

Дарис Наследство Хардвер Црна Шеврон Керамички Копче, Секој

Дарис Наследство Хардвер Црна Шеврон Керамички Копче, Секој

DEN 399.84

Износот
Това е достапна

Дарис Наследство Хардвер Црна Шеврон Керамички Копче, 1 Секој Дарис-Наследство Хардвер Керамички Копче : Црна Шеврон. Декоративните копчиња се совршени за многу занаетчиски проекти на кои им треба дополнителен талент. Секое хардверско копче За Наследство доаѓа со машина за перење и навртка за лесна употреба. Овој пакет содржи едно копче од 1-3/4 инчи. Увезени.

За стоката

Слична стока во категоријата