.

.

StopTech 126.61045 СР Stoptech Спортски Ротори; Напред Десно; 12. во. Диа.; 1. во. Висина; Одговара изберете: ФОРД МУСТАНГОТ ГТ, ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА СВТ

StopTech 126.61045 СР Stoptech Спортски Ротори; Напред Десно; 12. во. Диа.; 1. во. Висина; Одговара изберете: ФОРД МУСТАНГОТ

DEN 4543.04

Износот
Това е достапна

Стоптек Спорт Ротори; Пред Десната страна; 12.99 во. Диа.; 1.73 во. Висина; Диск Сопирачка Роторот Stop Tech Спортски Ротори Stop Tech Спортски Ротори; Пред Десно; 12.99 во. Диа.; 1.73 во. Висина; КАРАКТЕРИСТИКИ : Криогенскиот Третман Ги Намалува Преостанатите Слотови За Стрес Помага Во Евакуација На Гасови/Прашина/Топлина Дизајни На Кривини На Избрани Апликации Црна Е-Обложена Заштита Од Триење-Корозија Зголемен Почетен залак И Одговор На Влажно Време Супериорна Отпорност На Пукнатини Од Термички Стрес Двоен Диск За Конзистентна Површина На Триење Директна Замена На Ое Без разлика Дали возите спортски автомобил, ТЕРЕНЕЦ, камион или спортски компактен, Слотот за Напојување има ротор На сопирачките За вашиот ВОЗИЛО. Со над 1200 фитинзи за возила, Слотот За Напојување е неприкосновен лидер во роторите за замена со високи перформанси. Ние пионериравме во бизнисот со роторот на перформансите пред неколку години и оттогаш никогаш не сме го изгубиле фокусот. Прво дојде Нашата Моќ Слот гас дупчиња О. е. замена ротори. И за клиентите на кои им треба малку дополнителна брутална во нивните сопирачки, развивме Крио ротори За Напојување И Слот За Напојување Плус големи комплети за сопирачки. Тука Во Слот За Напојување живееме со едно едноставно мото : Врвниот квалитет е еднаков на премиум перформансите. Ние веруваме дека сите наши производи мора да го надминат вклопувањето, завршувањето и перформансите на Оригиналната Опрема на вашиот автомобил. Значи, нема да најдете ниту еден економски ротор што се крие во нашата програма. Затоа сме познати Како Професионалци За Сопирање На Перформансите! Одговара Изберете : 2002 ФОРД МУСТАНГОТ ГТ 8 Цил 4.6 Л 1995,1999,2001,2003 ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА СВТ 1994,1996-1997 ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА 2004 форд МУСТАНГОТ мах јас 1998 ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА/СВТ 2000 ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА Р и повеќе - додадете го вашето возило на нашето вклопување графичка контрола за проверка.

За стоката

Слична стока во категоријата