.

.

Флоракрафт Стиропор Диск, 12 1

Флоракрафт Стиропор Диск, 12 1

DEN 175.52

Износот
Това е достапна

Идеален за уметнички, занаетчиски, училишни и цветни проекти, овој диск од полистиренска пена работи добро како основа за проекти со мала тежина. Насликајте, украсете, лепете, издлабете или комбинирајте ги за различни форми и ефекти! Флоракрафт Стиропор Диск, 12 "х 1". Големина измерена со дијаметар. Повеќенаменски. Одржлива изработка.

За стоката

Слична стока во категоријата