.

.

Нетфли Лигњи Игра-Клучни Уметност Ѕид Постер, 22.375 34

Нетфли Лигњи Игра-Клучни Уметност Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 239.84

Износот
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран од Фсц. Трендови Меѓународна Игра Со Лигњи Нетфликс-Клучен Уметнички Ѕиден Постер : Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање со користење на најдобрите во класа печатење технологија. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

За стоката

Слична стока во категоријата