.

.

Префинет Стил Огледало

Префинет Стил Огледало

DEN 2079.84

Износот
Това е достапна

Ако сакате да донесете едноставен, но префинет стил на кој било простор, не гледајте подалеку од Огледалото. Ова рачно изработено огледало од 18' x 1.50 'D X 22.75' L има изглед и шарм што потсетува на стар џебен часовник со топла рамка од природно дрво и украсен метален акцент. Додава привлечен допир на Декорот на секоја соба. Префинет Стил Огледало.

За стоката

Слична стока во категоријата