.

.

Каролини Богатства BB8109GF Мини Минијатурни Свиња Сина Проверете Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

Каролини Богатства BB8109GF Мини Минијатурни Свиња Сина Проверете Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Каролини Богатства BB8109 GF Мини Минијатурни Свиња Сина Проверете Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Мини Минијатурни Свиња Сина Проверете Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела На Мини Минијатурна Свиња. Одличен подарок за сопственик на Мини Минијатурна Свиња. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Градинарскиот штанд се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двострана Квалитетна Конструкција Со 2 Слоја, Знаме со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

За стоката

Слична стока во категоријата