.

.

Благородна куќа Симон Велвет Вингбек Чаир, виолетова

Благородна куќа Симон Велвет Вингбек Чаир, виолетова

DEN 3198.24

Износот
Това е достапна

Разигран во својот дизајн и декадентен во својата боја, ова кадифено столче има посебно место во кој било дом во кој е сместен. Нежно заоблениот дизајн на крилото е обележано со традиционално засилување за модерни дизајни на кит до средниот век, а вашиот избор на забавни и модерни бои му дава богат и чуден акцент на вашиот простор. Благородна куќа Симон Велвет Вингбек Чаир, виолетова : Вклучува : Еден (1) стол за рака. Повеќе опции за материјали. Состав на ткаенини и кадифе : 100% полиестер. Материјал за нозе : дабово дрво. Повеќе опции во боја. Завршување на нозете : Црно. Потребно е собрание. Димензии : 28,50 инчи длабок x 34,25 инчи широк x 39,75 инчи висок. Димензии на седиштата : 20,50 инчи длабоко x 21,25 инчи широк x 19,75 инчи високи. Висина на раката : 27,00 инчи.

За стоката

Слична стока во категоријата