.

.

Чудо нација бебе девојче бомбаш јакна и облека за панталони со џогер, големини 0 3- месеци

Чудо нација бебе девојче бомбаш јакна и облека за панталони со џогер, големини 0 3- месеци

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Таа е најкул девојка наоколу во стилска облека од 2 парчиња поставена од Wonder Nation! Комплетирајте со реверзибилна бомбашка јакна со панталони со џогер за да одговара, овој сет ја одржува удобна исто како што е симпатична низ постудените денови. Облека со 2 парчиња вклучува : бомбардерска јакна и панталони. Јакна : Реверзибилен дизајн; Loveубов-отпечаток на екранот на грб. Јогерс : Стајлинг за влечење; еластична половината за оптимална удобност; Ребреста половината и манжетните. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Облека за бомбардери со 2 парчиња сет за девојчиња за бебиња од Wonder Nation.

За стоката

Слична стока во категоријата