.

.

With-Out Бренд Ez Правилна Лента За Корекција На Зафат, Бела, За Училишен Прибор

With-Out Бренд Ez Правилна Лента За Корекција На Зафат, Бела, За Училишен Прибор

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Направете брзи, лесни и прецизни корекции дури и на најтешките грешки Со Bic With-Out Бренд EZ Точна Лента За Корекција на Зафат. Оваа лента за корекција отпорна на кинење, базирана на филм доаѓа во диспензерот за ленти што нуди максимална удобност и контрола. Дополнително, Лентата За Бездушна Марка не бара суво време и нема да крвари или капе. За употреба, едноставно држете го диспензерот со палецот во жлебот. Потоа, поставете го врвот рамно на хартијата, цврсто притиснете надолу и нежно движете се од лево кон десно. 1 корекција бренд*, изберете Bic With-Out Бренд EZ Точна Корекција Лента за висококвалитетен, безбеден и достапен производ на кој можете да му верувате. * Извор : Групацијата Нпд/Услугата За Следење На Мало И Услугата За Комерцијално Следење, САД, врз основа на реалната продажба на единици; 12меев јуни 2022 година заедно. Еден 2-брои пакет На Bic With-Out Бренд EZ Точна Лента За Корекција На Зафат. Белата лента за корекција отпорна на кинење, базирана на филм со диспензерот за ленти нуди максимална контрола, така што можете лесно и прецизно да ги исправите грешките. Веднаш напишете ги или напишете ги вашите корекции со оваа лента, која не бара суво време и нема да крвари или капе. За употреба, држете го диспензерот со палецот во шумичката, поставете го врвот рамно на хартијата, а потоа цврсто притиснете надолу и нежно движете се од лево надесно. Јасен диспензер за лента за корекција ви овозможува да видите точно колку лента останува, а тркалото за само-ликвидација ви овозможува да ја премотате лентата ако се олабави. Секој диспензер за ленти содржи 39,3 стапки бела лента за корекција за да понуди долготрајна опција за училишен или канцелариски прибор. Погодна за десничари и левичари, Лентата За Корекција На Брендот BIC With нуди широк спектар на употреба меѓу студентите и вработените за хартиени документи.

За стоката

Слична стока во категоријата