.

.

Софија Џој 2-Парче Патување Козметичка Торба Викенд Со Торбичка, Мулти Боја Ленти

Софија Џој 2-Парче Патување Козметичка Торба Викенд Со Торбичка, Мулти Боја Ленти

DEN 367.84

Износот
Това е достапна

Украсена со карактеристична шарена шема во убави пастели, оваа трендовска викенд чанта со проѕирна футрола за моливи дава стилска изјава и ги одржува сите ваши најважни работи уредно организирани. Идеална за вашата шминка, тоалети и алатки за убавина, чантата има 2 јасни прегради со дарежлива големина плус централен панел со рамен џеб со патент од секоја страна. Најлонскиот калем со златен тон и металните извлекувачи додаваат допир на блинг, а цврстите рачки ви овозможуваат да ја носите торбата во удобност. Куќиштето за моливи со патент совршено се вклопува за време на викендот и обезбедува лесен пристап до шминка што мора да ја имате како кармин, руменило, ајлајнер и многу повеќе. Обликуван од полиестер и јасен пвц, овој разноврсен сет е целосно нареден за лесно чистење. Софија Џој 2-Парче Патување Козметичка Торба Викендер Со Торбичка, Мулти Боја Ленти Украсени со ленти дизајн овој комплет ОД 2 ПАРЧИЊА вклучува, еден (1) викенд и еден (1) проѕирна кутија за моливи. Викенд-Доаѓа со две (2) јасни прегради за патент и еден (1) централен панел со два (2) рамни џебови за патент. Златен тон најлон серпентина патент и злато метал извлекувачи. Изработени од полиестер и јасен пвц. Целосно наредени.

За стоката

Слична стока во категоријата