.

.

Добро Ткаени Кенсингтон Марџори Модерни Деца Бушава Ориентални Теал Кадифен Куп 2 ' 7 9 ' 10 Тркач Килим

Добро Ткаени Кенсингтон Марџори Модерни Деца Бушава Ориентални Теал Кадифен Куп 2 ' 7 9 ' 10 Тркач Килим

DEN 2201.60

Износот
Това е достапна

Колекцијата Кенсингтон е модерен став за стиловите на наследство од минатите генерации. Повторно замислените класични обрасци се вткаени во впечатлива, но пригушена палета на топол корал и бакар со нане блуз и зелена боја што ви паѓаат на ум ладен ветер преку свежа зелена трева. Овие бои се закотвени со меки, неутрални беж тонови и добиваат потресен ефект на абење за пријатно, живеено чувство. Густата, 0,4 " купот на парична казна, топлина во собата полипропилен е мека, дамка отпорни, и нема да фрли или исчезнат со текот на времето. Подлогата од 100% јута на килимот е безбедна за дрвени подови и сите четири страни на тепихот се наредени за подобрена издржливост. Гроздобер, потресен изглед и комбинација на живописни и пригушени модерни бои. Подлогата од 100% јута на килимот е безбедна за дрвени подови. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање. Машина Произведена Во Турција. Отпорен на дамки и нема да пролее или избледи со текот на времето. Извалканите области треба веднаш да се исчистат со благ детергент. Со сува крпа, размачкајте дамка; измешајте сапун за садови со вода и нежно отстранете го остатокот од дамката. Не мијте машина. Не избелувајте. Редовно вакуумирајте со вакуум без тепач.

За стоката

Слична стока во категоријата