.

.

Вокер 200-Сензор За Позиција На Гас

Вокер 200-Сензор За Позиција На Гас

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Производите на вокер почнаа да ги снабдуваат потребите на системот за гориво на автомобилската индустрија во 1946 година. Денес Вокер е еден од најголемите, приватни производители на компоненти на системот за гориво и сензори за мотори и им служеше на потребите на светскиот автомобилски резервен пазар. Ние сме посветени на снабдување на производи произведени за да ги исполниме или надминеме стандардите И спецификациите НА ОЕМ. Овој напор е поддржан од нашиот сопствен персонал за производство, управување со производи и инженеринг за да се осигураме дека е одржуван и точен во производството на квалитетни делови, апликации за возила, листови со инструкции и техничка поддршка. Нашите производи вклучуваат Комплети За Поправка На Карбуратор и Вбризгување Гориво, Сензори за Кислород и други производи за Управување Со Моторот, Како Што Се Сензори за Положба на Гас, Сензори За Камери и Коленесто Вратило, Инјектори за Гориво, Жици за Свеќички и Дихтунзи. КАКО сертифицирана компанија ISO 9001/IATF16949, ние сме посветени на снабдување на производи со највисок квалитет. Вокер 200-91104 Сензор За Позиција На Гас Одговара Избери : 1999-2004 КРАЈСЛЕР 300М 6 Цил 3,5 Л 2002-2004 КРАЈСЛЕР КОНКОРД 6 ЦИЛ 3,5 Л 1999-2001 КРАЈСЛЕР ЛХС 6 Цил 3,5 Л 1999-2001 ПЛИМУТ ПРОУЛЕР 6 Цил 3,5 Л 2002-2003 крајслер Храброст 6 Цил 3.5 л 1998-2001 КРАЈСЛЕР КОНКОРД 6 ЦИЛ 3.2 Л 2004 ДОЏ ХРАБРОСТ 6 цил 3.5 Л 2000 ДОЏ ХРАБРОСТ 6 ЦИЛ 3.2 Л 1998-1999,2001 КРАЈСЛЕР ХРАБРОСТ 6 цил 3.2 Л 2001-2002 крајслер проулер 6 Цил 3,5 Л И Повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За стоката

Слична стока во категоријата