.

.

Женски Блескав Синџир Ѓердан Во 14кт Жолто Злато, 20

Женски Блескав Синџир Ѓердан Во 14кт Жолто Злато, 20

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Лесен ланец совршен за вашите поголеми приврзоци или дури и за носење сам. Извртување, цевки во форма на квадрат го формираат овој синџир на сјајни јажиња, изработен во безвременско жолто злато од 14к. Парчето е со должина од 20 инчи и има затворач од јастог. Класичен Синџир На Сјај. Рационализиран Дизајн. 14к жолто злато. Возрасни, Жени.

За стоката

Слична стока во категоријата