.

.

Чудо на нација Платформата Девојче и голема девојка Мериџејн, големини 13-5

Чудо на нација Платформата Девојче и голема девојка Мериџејн, големини 13-5

DEN 431.84

Износот
Това е достапна

Овој детал за T-Sprap и Skilt Detail Maryjane чевли многу оди со сè! Совршен и за каузален и за формален настан. Удобна пета за да го комплетирате изгледот и е лесно да се вклучи и исклучи. Затворање на чевли : Детализирање и затворање на тока за лесно вклучување и исклучување. Крајна употреба : Обични и облечени прилики. Клучни карактеристики : Подложен чорап за крајна удобност, горните детали за Т-лента за стајлинг на фасија. Чиста и грижа : Избришете чиста со влажна крпа и оставете да се исуши воздухот. Земја на потекло : Увезен.

За стоката

Слична стока во категоријата