.

.

ноќта на вештерките виси скелет дух градина надворешна декорација

ноќта на вештерките виси скелет дух градина надворешна декорација

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Боја : Црна. ноќта на вештерките повод. Тема : Ужас. За овој проект. АПЛИКАЦИИ : Идеален За забави во канцеларија За Ноќта на Вештерките, опседнати куќи, ресторани и барови, студентски домови, плашливи простори, детски прослави За Ноќта на Вештерките, семејни собири, продавници, забави за шминка и внатрешен и надворешен декор на домот. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-висечките хорор скелети може да се преклопат до мала големина, кога ќе треба да го користите, само ги вадите овие скелети од пакетот и ги закачувате каде сакате. Големина на производот : 60*85см. Вклучен Пакет : . 1*Ноќта На Вештерките виси скелет дух. Флексибилни Раце : Виси плашливи украси За Ноќта на Вештерките, удари со дупки со тематика За Ноќта на Вештерките, влечење наметки и валкани черепи, плус флексибилни "раце" што ви овозможуваат да ги свиткате во која било поза што сакате за да создадете пострашни слики. Додадете ги нашите производи на вашата забава за да и дадете повеќе атмосфера на вашата забава За Ноќта на Вештерките. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : висечките украси од шифон се изработени од висококвалитетен шифон, лесен, силен, отпорен на корозија, не е лесен за кршење, може да ви служи долго време, погоден за украси за Ноќта на Вештерките во затворени простории и на отворено, може повторно да се користи за следната Ноќ на Вештерките. ноќта на вештерките виси скелет дух градина надворешна декорација.

За стоката

Слична стока во категоријата