.

.

П-100-45-16т Случај-Гард Муниција Бо Круг Флип-Врвот АЦП

П-100-45-16т Случај-Гард Муниција Бо Круг Флип-Врвот АЦП

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Случајот-Гард П-100 е совршен носач на муниција за стрелецот кој сака да помине неколку часа на опсегот. Идеален за складирање на претовари. Тие имаат лесна за држење, текстура отпорна на гребење и се наредени. Бравата За Прицврстување И механичката шарка со целосна должина се загарантирани 25 години.иберс за секоја кутија нашата наведена на дното на секоја кутија. Вклучена етикета за вчитување. Мтм П-100 Флип Врвот,.45ацп, 100-Тркалезна Кутија За Муниција, Зелена/Црна : Механичка шарка која е загарантирана 25 години. Бравата за заклучување ја штити содржината од случајно истурање. Текстурираните готови кутии го олеснуваат држењето и потешко се гребеат. Секоја кутија за муниција е испорачана со етикета за оптоварување за снимање на податоци за оптоварување и видување. Сите кругови наведени како куршум, освен ако не е забележано. Флип топ муниција кутија во зелена и црна одговара : 45 ACP, 10mm Авто, 40 S&W, 41 Акција Експрес, 357 Sig., 44 Авто Маг., 45 Авто Раб, 45 ЈАЗ, 38 Касул, 400 Кор-Бон, 8мм Намбу. Макс. ОАЛ : 1.30.

За стоката

Слична стока во категоријата