.

.

Држач За Капакот На Далечинскиот Клуч За Доџ -

Држач За Капакот На Далечинскиот Клуч За Доџ -

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Карактеристики : 1.Тип на материјал : Мек ТПУ со силна еластичност.2.Инсталација : силна еластичност лесна за инсталирање без алатка.3.Заштита : заштитете го вашиот автоматски клуч од оштетување, траги, прашина, гребнатини, висококвалитетно куќиште за клучеви на батлер.4.Совршена Адаптација : Сите копчиња, порти, сензори остануваат неограничени, без да се загрози заштитата. Совршено одговара за вашите клучни модели За Референца 2019 2020 2021 За Доџ 2500 3500 4500 5500 И друг модел Со ист пакет со облик Вклучуваат : 1 држач за клучеви (Клуч не вкл.) 1.Тип на материјал : Мек ТПУ со силна еластичност. 2.Инсталација : силна еластичност лесна за инсталирање без алатка. 3.Заштита : заштитете го вашиот автоматски клуч од оштетување, траги, прашина, гребнатини, висококвалитетно куќиште за клучеви на батлер. 4.Совршена Адаптација : Сите копчиња, порти, сензори остануваат неограничени, без да се загрози заштитата. Совршено одговара за вашиот клуч.

За стоката

Слична стока во категоријата