.

.

14к Бело Злато Рамнина . Мерач Гравирање Срце Шарм Направени во Сад xwm115 09

14к Бело Злато Рамнина . Мерач Гравирање Срце Шарм Направени во Сад xwm115 09

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

14к Бело Злато Рамнина .009 Мерач Гравирачки Срцев Шарм Овој Стручно Дизајниран Накит : Приврзоци Цврсти, Полирани, 14к Бело злато, Гравирани, Не гравирани ОД КГ.Список На Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 14К; Финиш : Полиран; Должина На Предметот : 14 мм; Позлата : Родиум; Шарм/Должина На Елементот : 11 Мм; Шарм/Дебелина На Елементот : 0,009 мерач; Шарм/Ширина На Елементот : 9 мм; Карактеристика : Персонализирана; Материјал : Основно : Злато; Ширина На Предметот : 9 мм; Тип На Производ : Накит; Тип На Накит : Приврзоци Што Се Продаваат По Единица : Секој; Тип На Приврзок/Шарм : Тематски; Ширина На кауција : 1 Мм; Материјал : Примарна - Боја : бела; должина на кауција : 4 Мм; Карактеристика 2 : Полиран Грб. 14к Бело Злато Рамнина .009 Мерач Гравирање Срце Шарм Накит : Приврзоци И Шарм Солидна. Полиран. 14к Бело злато. Гравирање. НЕ е гравирана ОД КГ. Материјал : Примарна-Чистота : 14К. Заврши : Полиран. Должина На Предметот : 14 мм. Позлата : Родиум. Шарм/Должина На Елементот : 11 мм. Шарм/Дебелина На Елементот : 0.009 мерач. Шарм/Ширина На Елементот : 9 мм.Карактеристика : Персонализирана. Материјал : Основно : Злато. Ширина На Предметот : 9 мм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Приврзоци И Привлечност. Продадени По Единица : Секој. Тип На Приврзок/Шарм : Тематски. Ширина на кауција : 1 мм. Материјал : Примарна Боја : Бела. Должина на кауција : 4 мм. Функција 2 : Полиран Грб. Земја на Потекло - САД.

За стоката

Слична стока во категоријата