.

.

Мотоцикл Филтер За Воздух, Забрзување Мотор Воздух Почиста Топлина Отпорни За Поправка

Мотоцикл Филтер За Воздух, Забрзување Мотор Воздух Почиста Топлина Отпорни За Поправка

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Филтер За Воздух на мотоцикл, Чистач На Воздух За Забрзување Отпорен На Топлина За Поправкиспецификација : Тип На Артикл : Филтер За Воздух На Мотоцикл : гума + филтер хартија : Замена ЗА МТ-07 2014-2020 замена ЗА ФЗ-07 2015-2020 замена ЗА XSR700 2016-2020 Список На Пакети : 1 x Филтер За Воздух За Мотоцикли фитмент : Замена За Мт-07 2014-2020, Замена За Фз-07 2015-2020, Замена За Xsr700 2016-2020. Високо : Зголемена моќност поради поголем проток на воздух, помазно забрзување, значителна добивка од средна до висока класа. Функција : Намалување на загадувањето на маф сензорот и продолжување на работниот век на маф сензорот. Лесен За Одржување : Едноставен За одржување, нема потреба од масло, само чист и сушен со фен, навистина практичен.

За стоката

Слична стока во категоријата