.

.

Женска Свила Сатен Пижами Поставете Дводелни Пј Комплети За Спиење Салонска Облека Копче Надолу Пј Сетови

Женска Свила Сатен Пижами Поставете Дводелни Пј Комплети За Спиење Салонска Облека Копче Надолу Пј Сетови

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Опис на производот Сатенската пижама е крајната удобност и луксуз. Достапно во широк спектар на големини и бои.Овој лесен сет за пижами е мек, дише и пријателски за кожата, ви помага да имате здрав сон.Совршена комбинација на удобност и стил! Тие се дизајнирани да имаат удобно вклопување на салон без жртвување appearance.It тешко е да не изгледате елегантно носејќи сатенска опрема за спиење и свилено-мазното чувство се чувствува неверојатно на кожата.Носењето пижами еволуираше со текот на годините од ексклузивна облека за спиење до салон додека се релаксираше дома во текот на денот. Сега е нормално да се најдат луѓе кои носат пижами низ куќата додека ги забавуваат гостите, одговараат на вратата, гледаат ТЕЛЕВИЗИЈА, шетаат по градината, се релаксираат на балконот. Ова е учтивост на довербата и удобноста што ја нудат пижамите, а исто така и поради фактот што пижамите стануваат се помодерни и попривлечни.Прилики и Емисии : Женски Комплет Свилени Сатенски Пижами Со Кратки Ракави, кој е погоден за секојдневно носење и лесен за совпаѓање.Овие дами свилени комплети за пижами се лесни и лесни за носење.Удобно и погодно за лежење и спиење, забава со пижами, ден на девојчињата, невестинска облека за спиење, затворен простор, дневна соба, спална соба, хотел, вокација, патување и дневна облека за спиење. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Материјали : свилен сатенски материјал, материјал мек и дише. Карактеристики : стандардна Големина НА САД и моден дизајн : дводелен комплет за пижами за удобност за спиење со кратки ракави со копче надолу јака за кошула,кошула со копче напред хитови на колкот,џеб со јака со засек, што е класично.Еластични Панталони За Половината,поудобно. Повод : Женски Комплет Свилени Сатенски Пижами Со Кратки Ракави, кој е погоден за секојдневно носење и лесен за удобно и погоден за лежење и спиење,забава со пижами,ден на девојчињата,невестинска облека за спиење,затворен простор, дневна соба, спална соба, хотел, вокација, патување и дневна облека за спиење. Најдобро Искуство : пар широки панталони Во Јужна И Југоисточна Азија ноќна облека спиење или лежење,костум за спиење како подарок за девојка,сестра,сопруга и мајка. Совети За Перење : Машина За Перење, Предлог За Рачно Перење.

За стоката

Слична стока во категоријата