.

.

Боја Фластер За Коса Лепенка За Коса Повеќебојна Обоена Перика За Уши Женски Нагласува Директно Лепенка За Коса

Боја Фластер За Коса Лепенка За Коса Повеќебојна Обоена Перика За Уши Женски Нагласува Директно Лепенка За Коса

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Боја фластер за коса лепенка за коса повеќебојна обоена перика за уши женски нагласува права крпеница за коса опис : дајте чувство на девојка!Квалитет на коса : висока температура тип на свиленкаста боја : права должина на косата : долга коса применлива личност : Мадамкол : мулти монохроменет тежина : 8 тон на кожа : секое обоено лице : секоја парцела содржи : 1x Синтетичка Фризура Мек допир. Многу стилски дизајн. Бразилската Девица Коса Целосна Чипка Капа Бенд Човечка Коса Перики За Црни Жени. Човечка Коса Перики За Жени Црна Боја Природна Чипка Коса. Капели Боб Бразилската Перика Директно Коса Перика Фронтална Чипка.

За стоката

Слична стока во категоријата