.

.

fvwitlyh Дебел Костум Тренингот Половината Висок Резервоар За Жени Беспрекорни Комплети Шорцеви Облека Култура Жени Костуми И Локва Панталони Жени

fvwitlyh Дебел Костум Тренингот Половината Висок Резервоар За Жени Беспрекорни Комплети Шорцеви Облека Култура Жени Костуми

DEN 431.84

Износот
Това е достапна

Дебел Костум Тренингот Половината Висок Резервоар За Жени Беспрекорни 2 Комплети Шорцеви Облека Исечете Парчиња Женски Костуми И Панталони Со Баричка Жени} Прилики} Забава, Канцеларија, Шопинг, Запознавање, Собир За Викенд, Плажа, На Отворено, Секојдневен итн.} Уникатен Дизајн Quasual o маица за вратот,валани ракави,висок низок раб,странично разделување,цврста боја и печатење, трендовски и елегантен.●Материјал●Полиестер. Мек материјал, лесен и удобен, Совршен За претстојните летни денови!Должина на ракавот : Без Ракави_ Карактеристики+Длабок Врат На Душо, Над Коленото, Без,, Лежерно, Секси, Печатење, Бохо, Questyle Quesual, Sexytheks : Стандарден Пакет вклучува : 1 Pc Женски Комплет, Совпаѓање, Совршено носење Со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зимска јака : О Тип На Дезен : Цврсто ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Боите може да бидат малку различни во зависност Од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Сезона : Летен Материјал : Полиестерген : Жените Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите пред вас !!! Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност од Поставките На Компјутерот И Мониторот Ве Молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарение (Целото Мерење Во См И Ве Молиме Забележете 1см=0,39 инчи). ①Прилики, Забава, Канцеларија, Шопинг, Запознавање, Викенд Собир, Плажа, На Отворено, Секојдневен Итн. Дебелина : Стандард. Тип На Шема : Цврст. Јака : О Вратот.

За стоката

Слична стока во категоријата