.

.

Машки Пругасти Фустан Со Долги Ракави Кошула Тенок Копче Нагоре Врвови За Канцеларија Вечера Њујорк XL

Машки Пругасти Фустан Со Долги Ракави Кошула Тенок Копче Нагоре Врвови За Канцеларија Вечера Њујорк XL

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

* Големина На ознака : L ~ 4 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size LXL2 XL3 XL4 XLLength(cm)7274767880 Length(inch)28.329.129.930.731.5 Shoulder(cm)4446485052 Shoulder(inch)17.318.118.919.720.5 Sleeve(cm)5960616263 Sleeve(inch)23.223.624.024.424.8 Chest(cm)100104108112116 Chest(inch)39.440.942.544.145.7 Измерено пред да се истегне, познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Ставка Ткаенина : Полиестер* Боја На Предметот : Како Што Покажуваат Сликите* Состојба На Предметот : Сосема Нов* Опис На Предметот : Машки Фустан Со Долги Ракави Кошула Тенок Копче До Врвовите За Канцелариска Вечера* Содржина На Пакетот : 1*Кошула(Без Вклучени Додатоци) Како да изберете соодветна големина? 1) Користете слична облека за споредба со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелата со големина На рамно мерење Забелешка : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. КУПИ Машки Фустан Со Долги Ракави Со Долги Ракави Кошула Тенок Копче Горе За Канцелариска Вечера Ny181 XL. Погоден За Многу Прилики : добар избор како подарок за љубовник, зачинување на љубовното време помеѓу вас и вашиот љубовник, Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Забава За Долна Облека, Спална соба или Секоја Посебна ноќ. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење. плажа, излегување, забава ,клуб, работа, Најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Материјал : висококвалитетен материјал Удобна И Мека, Супер мазна изработка за целодневна удобност. Бидете сигурни пред вашиот партнер за секојдневно чувство со секси изглед. Облека Нега : Рачно миење и висат сува.

За стоката

Слична стока во категоријата