.

.

Honrane Шампон Капа Повратен Проток Превенција Симпатична Уши Заштитни Издржливи Бебе Капење Водоотпорен Главата Капа За Секојдневниот Живот

Honrane Шампон Капа Повратен Проток Превенција Симпатична Уши Заштитни Издржливи Бебе Капење Водоотпорен Главата Капа За Секојдневниот

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Опис : детската капа за шампонирање има многу симпатичен изглед на круната за спојување на бои што сигурно ќе го привлече вниманието на децата. Тој е светло обоен, нема да избледи, е многу издржлив и нема да се деформира.Можете да ги заштитите ушите, очите и устата на вашето дете од валкана вода, шампон и миење на телото со оваа капа за шампон за деца. Задното копче е прилагодливо така што не треба да се грижите за затегнување на вашето дете head.It изработен е од пп материјал.Ова капаче за шампон за бебиња е 22,5 см во должина и 22,5 см во ширина.Оваа капа за туширање за бебиња е погодна и за сите бебиња, девојчиња, момчиња, бебиња, мали деца и деца.Име на ставка : Шампон Капматеријал : Ппфеатури : Цртана Круна, Симпатична Форма, Удобна За Носењедетали : 22,5 см х 22,5 см/8,86 "х 8,86" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Капа За Шампон детската капа за шампони има многу симпатичен изглед на круната за спојување на бои што сигурно ќе го привлече вниманието на децата. Тој е светло обоен, нема да избледи, е многу издржлив и нема да се деформира. Можете да ги заштитите ушите, очите и устата на вашето дете од валкана вода, шампон и миење на телото со оваа капа за шампон за деца. Задното копче е прилагодливо за да не се грижите дали ќе ја затегнете главата на вашето дете. Изграден е од пп материјал. Ова капаче за шампон за бебиња е 22,5 см во должина и 22,5 см во ширина. Оваа капа за туширање за бебиња е погодна и за сите бебиња, девојчиња, момчиња, бебиња, мали деца и деца.

За стоката

Слична стока во категоријата