.

.

Универзални Индустрии Спбт7: Звучник Отпорен на Прскање

Универзални Индустрии Спбт7: Звучник Отпорен на Прскање

DEN 1918.08

Износот
Това е достапна

Универзална.Уживајте во вашата музика насекаде. Овој висок квалитет, уникатен, исто така, нуди дури и во близина на вода! и звучникот за прскање Bluetoth wrelsess е водоотпорен и отпорен на прскање. Конкретниот производ понатаму Има Карактеристики безжичен звук и е оценет СО IPX4 и контроли за полнење и репродукција. Доаѓа и Со Вшмукување чаша за да ја залепите вашата музика таму каде што ви треба оваа универзална индустрија spbt7 : звучник прскање-доказ е одличен Bluetoth,звучници точка по намалена цена под 9 90 не можете да пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во нејзината оригинална фабричка кутија. Неговите димензии се 1,86 х 6,66 х 5,24 инчи и тежи 0,45 фунти. Оваа универзална индустрија spbt7 : звучник прскање-доказ е ставка од нашите колекции звучници што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Уживајте во вашата музика насекаде дури и во близина на вода!. Звучникот за прскање Bluetoth wrelse е водоотпорен и отпорен на прскање. Карактеристики безжичен звук и е оценет СО IPX4. Се полнат и играат контроли. Вшмукување чаша за да ја залепите вашата музика таму каде што ви треба.

За стоката

Слична стока во категоријата