.

.

Сунѓер Чиста Четка Со Рачка За Чаши За Кафе Тенџере Чаши За Млеко Шише Шишиња За Бебиња Кујна Чист Сад За Миење Садови Шише За Хранење

Сунѓер Чиста Четка Со Рачка За Чаши За Кафе Тенџере Чаши За Млеко Шише Шишиња За Бебиња Кујна Чист Сад За Миење Садови Шише

DEN 207.84

Износот
Това е достапна

Сунѓер Чиста Четка Со Пластична Рачка За Чаши За Кафе Тенџере Чаши За Млеко Шише За Вино Шишиња За Бебиња Кујна Чисто Шише За Миење Садови Карактеристики На Хранење : Широка Применливост - ова е чистач за четки што може да се користи на повеќето површини - шишиња за бебиња, високи чаши, чаши, садови, тави, мијалник, вакуумска чаша, котлиња, мешалки, тенџере за кафе и тамблер за патување. Одличното чувство и разбирање ви ја олеснуваат работата за чистење.Материјал : главата на Четката изработена од премиум сунѓер.Мекиот сунѓер не може внатрешниот ѕид на чашата од оштетување, но исто така ја прави пената богата брзо и ви помага да исчистите подобро.Долгата прилагодлива рачка : Ви Помага да ја исчистите целата внатрешна површина од шишиња, вклучувајќи тешко достапни агли и задници за да достигнете 360 степени без чист мртов агол.Апликација : Погоден За чистење на разни шишиња, како што се шишиња со млеко, шишиња за бебиња, пехари, чаши за сокови, шолји за кафе, чаши за чај, па дури и може да се користи за чистење садови.Лесен за чување : мала дупка на крајот од рачката, погодна за закачување, додека се одржува чиста и уредна за следната употреба.Четка Кујна апарати. Кујнски прибор. Садови за готвење. Кујна складирање. Кујна декор. Кујнски производ.

За стоката

Слична стока во категоријата